fbpx

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

Tak. Konto użytkownika jest niezbędne aby mieć dostęp do wzorów klepsydr.

Aby założyć konto użytkownika, proszę przesłać następujące dane: Imię i nazwisko, nazwa firmy, NIP, adres firmy, adres e-mail, nr telefonu; na adres info@obit-arts.pl

Aby pobrać klepsydrę, użytkownik musi posiadać aktywne konto użytkownika oraz przynajmniej 1 przedpłaconą klepsydrę.

Aby aktywować konto należy wykupić co najmniej jeden przedpłacony PAKIET KLEPSYDR. Dla przykładu: w przypadku pakietu SILVER konto jest aktywne przez 30 dni. W tym czasie można wygenerować maksymalnie 5 klepsydr.

Jeżeli w ciągu okresu aktywności konta nie zostaną wykorzystane wszystkie przedpłacone klepsydry, można je wykorzystać w późniejszym terminie. Warunkiem jest ponowna aktywacja konta poprzez wykupienie dowolnego pakietu z przedpłaconymi klepsydrami.

Niestety okresy aktywności konta nie sumują się. Jeżeli użytkownik zakupi nowy pakiet lub kilka nowych pakietów, wtedy termin aktywności konta wydłużany jest o okres najdłuższego zamówionego pakietu - licząc od dnia realizacji zamówienia.

Dla przykładu: Konto użytkownika jest aktywne jeszcze przez 10 dni. Zamawiając nowy pakiet SILVER, ważność konta przedłuży się o 30 dni od daty zakupu, pomimo, że w momencie zakupu konto użytkownika jest jeszcze aktywne przez 10 dni.

Kupując kilka pakietów, przedpłacone klepsydry jak najbardziej się sumują. Nie sumuje się jedynie długość aktywności konta.

Dla przykładu: kupując 2 pakiety SILVER użytkownik może skonfigurować 10 klepsydr, ale jego konto będzie aktywne przez 30 dni od daty zakupu.

Przewidujemy dwie formy płatności:
  • Przelew tradycyjny (konto użytkownika będzie aktywowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym)
  • Szybkie płatności online (konto użytkownika będzie aktywowane automatycznie, przeważnie w ciągu kilku minut od wykonania przelewu)
Szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania klepsydr można znaleźć w dziale KONFIGURACJA KLEPSYDR.

Niestety, z chwilą realizacji zamówienia skonfigurowanej klepsydry, nie możliwym jest nanoszenie na niej wszelkich zmian, zgodnie z rozdziałem VII. pkt. 5 Regulaminu.