Klepsydra pogrzebowa doedycji

Masz problemy z obsługą skomplikowanych programów graficznych? A może bliżej Ci do pióra niż do klawiatury? Nasze rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Klepsydra pogrzebowa do edycji, wybrana z ponad 100 wzorów daje Ci możliwość uzupełnienia predefiniowanego szablonu indywidualną treścią. Edytor klepsydr Obit-arts to narzędzie bardzo intuicyjne z możliwością wypełnienia szablonu klepsydr odręcznie lub w edytorze tekstu. Uzupełnienie lub dodanie zdjęcie na wybranym szablonie klepsydry nigdy nie był tak proste. Naszym celem było maksymalne skrócenie procesu generowania klepsydry, co znacznie skróci czas i zapewni bezpieczeństwo obsługi klienta.

Projektując edytor który wykorzystujemy do tworzenia naszych klepsydr, mieliśmy jedno założenie. Najprościej jak się da! Nasi programiści stanęli na wysokości zadania i stworzyli narzędzie doskonałe. Po wybraniu wzoru klepsydry możemy wybrać jeden z trzech dostępnych trybów wypełniania klepsydry, wybrać czcionkę, zdjęcie i gotowe. Możesz wykorzystać gotowy tekst lub wybrać czystą klepsydrę i wypełnić wzór według uznania. Pozostaje jeszcze pobranie gotowej klepsydry w dowolny formacie w zależności od potrzeb. Oczywiście istnieje możliwość dodania nazwy Twojego zakładu pogrzebowego.

Oddajemy Wam gotowe rozwiązanie, umożliwiające szybkie i bardzo intuicyjne tworzenie klepsydr pogrzebowych do edycji online lub odręcznie po wcześniejszym pobraniu czystego tła wygenerowanego w naszym konfiguratorze. Klepsydra pogrzebowa do edycji czeka na Ciebie.