Klepsydry online

Myślisz, że klepsydry online to zbędny wymysł? Zastanów się ile razy zawiódł Cię komputer, program czy inne dobrodziejstwa tego świata? Dzięki dostępowi online do wszystkich treści wzorów klepsydr na stronie Obit-arts.pl, nie musisz się już martwić, że nie obsłużysz klienta. Nasze klepsydry online możesz pobrać, wydrukować lub wysłać z dowolnego urządzania z dostępem do Internetu.

Bezpieczeństwo to jedna z podstaw każdego biznesu. Życie pisze różne scenariusze, szczególnie w sytuacjach stresujących. Bywa, że w najmniej odpowiednim momencie zawiedzie sprzęt komputerowy, oprogramowanie, brakuje prądu lub kończą się wzory klepsydr a kurier nie dowiózł. Oczywiście są to tylko przykłady, wydawać by się mogło zabawne, dopóki nam się nie przydarzą. Rozwiązaniem jest dostępność pożądanych treści online. W naszym przypadku to klepsydry, które możemy uzupełnić bezpośrednio na naszej stronie w intuicyjnym edytorze, a następnie wydrukować lub przesłać mailem klientowi. Treści są dostępne na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu np. telefon czy tablet.

Należy w tym miejscu wspomnieć również o szeroko rozumianych social mediach (Facebook, Instagram itp.), które są obecnie głównym źródłem informacji. Za naszym pośrednictwem wybrana klepsydra może od razu być użyta jako nekrolog, wystarczy jedynie wypełniony wzór zapisać odpowiednim formacie JPG, PNG lub PDF.

Oferujemy niezawodne narzędzie dla branży pogrzebowej.