Wzór klepsydr

Używasz klepsydr o starym, monotonnym, nieatrakcyjnym wzorze? Każdy Twój wzór klepsydr gubi się wśród dziesiątek takich samych na tablicy ogłoszeń? Mamy coś co pozwoli Ci być widocznym. Blisko 100 starannie opracowanych wzorów klepsydr pomoże osiągnąć Ci ten cel, co przełoży się na wyższą frekwencję na ceremonii pogrzebowej.

Zapewniamy niepowtarzalne wzory które pozwolą być innym niż wszyscy. Nie od dziś wiadomo, że nieprawdopodobną wartością jest danie klientowi możliwości wyboru. Klient nawet w tak trudnej dla siebie chwili chce mieć poczucie kontroli i wpływu na proces pochówku swojego bliskiego. Na naszej stronie obit-arts.pl jest dostępnych blisko setka wzorów dopasowanych do preferencji klienta. W swojej ofercie posiadamy wzory klepsydr odpowiednie dla różnych grup społecznych, pasjonatów, miłośników przyrody czy grup wiekowych w tym dla dzieci. Klepsydry z zakładki Art to wyraz artystyczny stworzony ręcznie specjalnie na nasze zamówienie.

Emocje robią robotę… Oczywiście można powiesić czarno białą kartkę z imieniem i nazwiskiem na którą większość ludzi nie zwróci uwagi. Można także użyć atrakcyjnego wzoru, który przyciągnie wzrok mnóstwa ludzi. Klepsydra to pierwsza, powszechna informacja o zgonie i to przy jej pomocy więcej ludzi może podjąć decyzję o udziale w ceremonii pogrzebowej. Dobrze dobrany wzór podbije emocje równie dobrze jak oprawa muzyczna, florystyczna czy wspaniała mowa mistrza pogrzebowego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą klepsydr pogrzebowych, które możecie skonfigurować online. Od teraz wzór klepsydr przestanie być zwykłym, monotonnym ogłoszeniem.